PÄRNU KURTIDE PARIMAD SPORTLASED LÄBI AEGADE


AASTA     MEES                  NAINE


1993     Eero Pevkur        Saimi Pevkur

1994     Andrus Siig        Anne-Mari Pevkur

1995     Eero Pevkur        Anne-Mari Pevkur 

1996     Eigar Siig           Ilvi Vare

1997     Eero Pevkur        Saimi Pevkur

1998     Eero Pevkur        Saimi Pevkur

1999     Eero Pevkur        Saimi Pevkur 

2000     Pallo Paimets      Ilvi Vare

2001     Andrus Siig         Saimi Pevkur

2002     Eero Pevkur         Anne-Mari Pevkur

2003     Eigar Siig            Anne-Mari Pevkur

2004     Eigar Siig            Anne-Mari Pevkur

2005     Madis Kabral       Anne-Mari Pevkur

2006     Madis Kabral       Ilvi Vare

2007     Madis Kabral       Ilvi Vare

2008     Madis Kabral       Ilvi Vare

2009     Jaan Pärgma       Ilvi Vare

2010     Madis Kabral       Ilvi Vare

2011     Vaiko Vare         Marjo Pevkur 

2012    Vaiko Vare         Kristel Laansoo

2013     Vaiko Vare        Kristel Laansoo

2014     Vaiko Vare        Anne-Mari Pevkur

2015     Vaiko Vare        Anne-Mari Pevkur

 

 

AASTA   M - VETERAN       N - VETERAN     NOORSPORTLANE


1994     Väinu Ree             -                           -

1995     Eino Pevkur           -                           -

1996     Rein Tigane           -                           -

1997     Eino Pevkur           Silvi Pevkur            -

1998     Eino Pevkur           Silvi Pevkur            -

1999     Eino Pevkur           Silvi Pevkur            -

2000     Margus Aun           Silvi Pevkur            -

2001     Eino Pevkur           Anu Paat                -

2002     Erich Veetamm      Anu Paat                -

2003     Eino Pevkur           Anu Paat               Marjo Pevkur

2004     Eigar Siig              Evelin Taggo          Marjo Pevkur

2005     Eigar Siig              Evelin Taggo          Marjo Pevkur

2006     Eino Pevkur           Ilvi Vare                Marjo Pevkur

2007     Eino Pevkur           Ilvi Vare                Marjo Pevkur

2008     Eigar Siig              Ilvi Vare                Vaiko Vare

2009     Andrus Siig           Ilvi Vare                Taavi Saar

2010     Andrus Siig           Ilvi Vare                Marjo Pevkur

2011     Andrus Siig           Ilvi Vare                Vaiko Vare

2012    Andrus Siig            Ilvi Vare                Taavi Saar

2013     Andrus Siig           Ilvi Vare                Vaiko Vare

2014     Andrus Siig           Anne-Mari Pevkur    Martin Saar

2015     Riivo Velsvebel      Ilvi Vare                Martin Saar

 

 

AASTA           VÕISTKOND


1993              korvpallimeeskond

1994              korvpallinaiskond

1995             korvpallinaiskond

1996              korvpallimeeskond

1997              korvpallimeeskond

1998 - 2003    korvpallinaiskond

2004              korvpallimeeskond

2005              võrkpallinaiskond

2006             korvpallinaiskond

2007            korvpallinaiskond

2008             naiste rannavõrkpall (Kristel Laansoo ja Karin Pärn)

2009             naiste rannavõrkpall (Kristel Laansoo ja Karin Pärn)

2010             naiste rannavõrkpall (Kristel Laansoo ja Karin Pärn)

2011             naiste rannavõrkpall (Kristel Laansoo ja Karin Pärn)

2012             naiste rannavõrkpall (Kristel Laansoo ja Triin Ojatalu)

2013             naiste rannavõrkpall (Triin Ojatalu ja Karin Pärn)

2014             korvpallinaiskond

2015             naiste rannavõrkpall (Kristel Laansoo ja Triin Ojatalu)